Mé dvojče řada 1. díl 2.: Nový dům

10. května 2009 v 12:57 | Alegra-chan |  Mé dvojčeOtevřela jsem dveře a… Byl za nimi nějací chlapi!"Co tu chce-? Áááá to jsi ty! Ty jsi její sestra, že? Řekl jeden z chlápků a ukázal prstem na nějakou postavu ležící na gauči.

"Simono! Hej vzbuď se! Co jste jí to provedli!?"
"MY? Skoro nic. Jen pár ran.. Nůžky, strojek a nějaká ta voda. Jo holčičko.. Přidáš se ke svojí sestře! Řekni poslední… Sbohem.." Uchopil nůž a snažil se mě bodnout. Nějak se mi povedlo uhýbat a uhýbat. Pak jsem zakopla o gauč a upadla.Rychle jsem vstala, ale druhý chlap mne chytil za paži. Seběhlo se to hrozně rychle. Někdo nebo spíš něco sem přiběhlo dveřmi a něco udělalo. Něco se stalo. Potom už jsme obě se sestrou leželi v nějakém domě či bytě."Co-co se stalo? Kde to jsem?" První Sandřina slova!

"Jste v novém domě. Našem novém domě!"
"Fakt jo? A.. kde to je?"
"Uvidíte, hlavně teď buď potichu. Tvá sestra se ještě neprobrala! Nechám jí tu vzkaz, že má ležet, že se za chvíli vrátím. Pojď ukážu ti to tady! Bude se ti zde líbit!

Vyšli jsme ven a spatřila jsem tři domky. Dva větší a jeden menší.
"To je… Nádherné! Doopravdy… Husté! SUPER! Tati to je.. Kolik tě to stálo? Muselo to být dost drahé!"
"Nic mě to nestálo. Vděčím za to jedním pánům a slečně, kteří tebe a Simonu zachránili. A ještě pes. Toho nám dali. Vlastně tobě, protože jsi prý byla statečná."
"A.. Simona je.. Normální? Žije? Vůbec nedýchala, když jsem byl tam.. Někde!""Ano. Je v pohodě!Naštěstí."

"Řekni, tati, kde je ten pejsek?
"Pejsek Tak o něm před ním nemluv! Není to pejsek, je to pes. Fakt velký pes! Jmenuje se Max. Pojď. Jdeme se na něj podívat."
Šli jsme do domu a nějakého pokoje! Bylo to tam úplně suprové! To vybavení!
"Tohle je ten tvůj pejsek… Noa teď se chci vrátit ještě k tomu… Tvým narozeninám! Chtěl jsem ti něco dát, ale… Napadlo mě ještě něco jiného… Je jedno, jestli to přijmeš, nebo ne. Je to jen na tobě! Pokud chceš, můžeš se z tudma přestěhovat do jiného domu. Je nedaleko odtud a mohla bys sem chodit na návštěvy. Navíc. Můj dárek pro tebe je auto. Stačí si ho jen nějak nastříkat a vzít si ode mě klíče a můžeš jezdit. Řidičák máš. Tak proč ho nevyužít?"
"Ta-tati.. Není toho teď najednou nějak moc? ˇBohužel, ale ráda budu bydlet sama! Díky! Děkuji moc!!"
Tak prosím. Běž si nahoru vzít tašku. Já tě tam zavezu.. Tvé auto už tam čeká!"
"WOW!"

Taťka se mnou odjel pryč, před můj nový dům!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama